Zwycięzca Nagrody „Marka – Śląskie” Marszałka Województwa Śląskiego w roku 2023 w kategorii Sport.

Agnieszka Jarek-Małmyszko, prezes klubu, odebrała nagrodę z rąk Pana Marka Gzika – Przewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego oraz Pana Wiktora Pawlika – Prezydenta Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Gliwicach.
Uroczysta gala konkursu “Marka Śląskie” odbyła się 2 września 2023 r. w Gliwicach.

Stowarzyszenie zostało nagrodzone za “znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego”.

Nagroda „Marka-Śląskie” jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, które przyczynia się do tworzenia rozpoznawalnej marki Śląska. Wpływa to na większą atrakcyjność inwestycyjną, konkurencyjność oraz nowe perspektywy rozwoju naszego regionu.

Zwycięzca Nagrody „Marka - Śląskie" Marszałka Województwa Śląskiego w roku 2023 w kategorii Sport.

W imieniu Baseballowego Klubu Sportowego “RAWA KATOWICE” bardzo dziękuję za tą nagrodę. Dziękuję Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego i Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach za zaufanie. Miastu Katowice za wybudowanie dla nas nowoczesnego boiska baseballowego – Rawa Katowice ma już swój dom. Bez wsparcia Miasta Katowice i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego nasz Klub nie mógłby się rozwijać i za to bardzo dziękuję. Dziękuję Trenerom, Zawodnikom i Rodzicom – tworzymy wspólną wielką Rodzinę i bezinteresownie wspieramy Klub i siebie wzajemnie. Ta nagroda pokazuje, że od 17 lat idziemy do przodu i w dobrym kierunku propagując baseball i softball oraz nasz region – Śląsk.
Agnieszka Jarek-Małmyszko, prezes klubu