Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Zostań sponsorem Rawy Katowice

Wyzwania jakie stawiają przed sobą działacze Rawy Katowice są bardzo ambitne. Rozwój sekcji dziecięcych oraz seniorskich wiąże się oczywiście z coraz większymi wydatkami. W związku z powyższym Klub przygotował dla Państwa ofertę sponsorską, która będzie obowiązywała w roku 2016. W naszej ofercie każda firma może znaleźć pakiet sponsorski stworzony właśnie dla niej. Mamy nadzieje, że powyższa oferta zaciekawi Państwa firmę i skłoni do współpracy z klubem BKS Rawa Katowice.

Każda firma zanim zainwestuje w jakiś klub lub inicjatywę najsampierw zastanowi się czy warto. Dlaczego, więc warto wspierać Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice?

Przede wszystkim klub rozwija wspaniałą i unikatową pasję wśród swoich zawodników zarówno wśród seniorów, jak i dzieci. Zwłaszcza najmłodsi uwielbiają baseball. Nad ich rozwojem czuwają trenerzy, którzy pasjonują się tym sportem, co wpływa na postawy młodych zawodników. Dzieci oraz dorośli mają możliwość rozgrywania meczów w prawdziwych ligach z zespołami z całej Polski oraz Czech.

Mimo, że baseball jest w Polsce sportem stosunkowo nieznanym, klub jest atrakcyjny, jeżeli chodzi o wartość marketingową. Działacze dbają o to, by klub jak najczęściej pokazywał się w mediach oraz wykorzystują własne środki przekazu. Strona internetowa, fanpage na Facebooku oraz kanał YouTube są aktualizowane na bieżąco, a ich popularność czyni Rawę Katowice jednym z liderów przekazu w kategoriach baseballowych w Polsce.

Klub od kilku lat współpracuje z Miastem Katowice, które współfinansuje działania Klubu. Owocna współpraca z Urzędem Miasta czyni nas wiarygodnym partnerem oraz stwarza szansę na budowę prawdziwych boisk baseballowych w Katowicach.

Więcej informacji o naszym Klubie można znaleźć w samej ofercie.

Kilka słów o zawartości oferty sponsorskiej.
Oferta została przygotowana w taki sposób, aby mogła być interesująca za równo dla prywatnych osób, małych lokalnych firm jak i większych przedsiębiorstw. W związku z tym zostały stworzone odpowiednie pakiety sponsorskie:

Sponsor Tytularny (Cena ustalana indywidualnie)
Pakiet Złoty (500 zł miesięcznie)
Pakiet Srebrny (50 zł miesięcznie)
Pakiet Brązowy (20 zł miesięcznie)
Przyjaciel Rawy (Do 20 zł miesięcznie)

Oprócz tych podstawowych pakietów oferujemy także inne formy sponsoringu jak: sponsor techniczny, sponsor medyczny, sponsor drużyny lub sekcji, sponsor meczu, sponsor miesiąca, sponsor transportu, sponsor indywidualny danego zawodnika, sponsor ubezpieczenia oraz witryny internetowej.
Wszystkie powyższe pakiety oraz formy sponsoringu podlegają oczywiście indywidualnym negocjacjom.

Więcej informacji można znaleźć w Oferta Sponsorska 2016.

Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy z Klubem.

Kontakt w sprawie oferty:

Jakub Basoń
Wiceprezes ds. marketingu
kom: 728-867-460
email: bason.rawa@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *