W sobotę ostatni turniej 1 Ligi – Rawa jedzie do Wrocławia!

zapowiedz 1 liga zory

Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca zawodnicy Rawy Katowice udadzą się w drogę do Wrocławia, aby rozegrać ostatni turniej w ramach sezonu zasadniczego. Co prawda wszystkie drużyny rywalizujące razem z katowiczanami w grupie B 1 Ligi wiedzą już które miejsca zajmą w grupowej tabeli, jednak z całą pewnością nie odpuszczą sobie zbliżającego się turnieju. Katowiczanie do tej pory pozostają bez zwycięstwa w rozgrywkach ligowych i zbliżająca się impreza będzie znakomitą okazją aby podreperować bilans zespołu.

W pierwszym spotkaniu gospodarze turnieju zmierzą się z zespołem Demonów Miejska Górka. Wrocławianie są już pewni końcowego zwycięstwa w grupie, jednak ostatni mecz obu drużyn zakończył się w bardzo dramatycznych okolicznościach, co z całą pewnością przyczyni się do tego, iż baseballiści z Miejskiej Górki będą mieli dodatkową motywacje do walki o zwycięstwo, do którego ostatnim razem zabrakło im naprawdę niewiele. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10.00.

Drugie spotkanie, które zaplanowano na godzinę 13.00, skojarzyło ze sobą zespoły z Katowic i Miejskiej Górki. Czy tym razem rawiacy będą w stanie zwyciężyć  drużynę Demonów. W poprzednim meczu, mimo tego, że katowiczanie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ostatecznie musieli uznać wyższość rywali. Mnożące się błędy w obronie i niemoc w grze w ataku, to główne powody porażki w tym meczu. Jeśli rawiacy zdołają poprawić te elementy mogą myśleć o pozytywnym wyniku.

O godzinie 15.30 rozpocząć ma się ostatnie spotkanie w grupie B. Na boisku spotkają się pierwsza z trzecią drużyną tabeli, jednak nie znaczy to, że spotkanie będzie dla wrocławian prostą przeprawą. Mimo tego, że w pierwszym spotkaniu obu drużyn gracze KSB wygrali bez większych problemów (14 : 4), to w drugim meczu musieli już walczyć o zwycięstwo do ostatniej zmiany.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na boisko baseballowe mieszczące się przy alei Niepodległości we Wrocławiu. Emocje gwarantowane!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *