Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

W sobotę Liga Morawsko-Śląska zawita do Katowic!

Już w najbliższą sobotę, 25 czerwca odbędzie się kolejny turniej w ramach rozgrywek Ligi Morawsko-Śląskiej. Tym razem młodzi baseballiści rywalizować będą w Katowicach, gdzie odbędą się turnieje w kategoriach wiekowych do lat ośmiu oraz dziewięciu. Cała impreza odbędzie się na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mieszczącego się przy ulicy Boya Żeleńskiego. Rozpoczęcie zmagań zaplanowano na godzinę 10.00.

Katowicki turniej Ligi Morawsko-Śląskiej już po raz drugi odbędzie się na obiekcie mieszczącym się w południowej dzielnicy miasta, Kostuchnie. Przed rokiem cała impreza przyciągnęła wielu kibiców i okazała się być wielkim świętem baseballu w stolicy Górnego Śląska. W pierwszej edycji organizowany był jedynie turniej do lat dziewięciu, a uczestniczyły w nim cztery zespoły. Najmłodszym rawiakom udało się wygrać tego dnia jedno spotkanie, a z kompletem zwycięstw imprezę zakończyli zawodnicy zespołu Klasik Frýdek-Místek. Tym razem emocji będzie z całą pewnością więcej, ponieważ podczas imprezy rozegranych zostanie w sumie trzynaście spotkań, które odbywać się będą w dwóch kategoriach wiekowych. Katowice to czwarte miasto na liście tegorocznych rozgrywek. Wcześniej młodzi zawodnicy odwiedzili Ostrawe, Ołomuniec oraz Szumperk,  cały sezon zakończony zostanie już po wakacjach, 3 września w mieście Frýdek-Místek.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na zbliżający się turniej. Zmagania baseballistów trwać będą od godziny 10.00, a zakończą się około godziny 18.00. Po części oficjalnej rozegrany zostanie mecz, w którym zmierzą się rodzice zawodników z młodymi adeptami baseballu. Emocje gwarantowane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *