W sobotę Liga Morawsko-Śląska zawita do Katowic!

Już w najbliższą sobotę, 25 czerwca odbędzie się kolejny turniej w ramach rozgrywek Ligi Morawsko-Śląskiej. Tym razem młodzi baseballiści rywalizować będą w Katowicach, gdzie odbędą się turnieje w kategoriach wiekowych do lat ośmiu oraz dziewięciu. Cała impreza odbędzie się na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mieszczącego się przy ulicy Boya Żeleńskiego. Rozpoczęcie zmagań zaplanowano na godzinę 10.00.

Katowicki turniej Ligi Morawsko-Śląskiej już po raz drugi odbędzie się na obiekcie mieszczącym się w południowej dzielnicy miasta, Kostuchnie. Przed rokiem cała impreza przyciągnęła wielu kibiców i okazała się być wielkim świętem baseballu w stolicy Górnego Śląska. W pierwszej edycji organizowany był jedynie turniej do lat dziewięciu, a uczestniczyły w nim cztery zespoły. Najmłodszym rawiakom udało się wygrać tego dnia jedno spotkanie, a z kompletem zwycięstw imprezę zakończyli zawodnicy zespołu Klasik Frýdek-Místek. Tym razem emocji będzie z całą pewnością więcej, ponieważ podczas imprezy rozegranych zostanie w sumie trzynaście spotkań, które odbywać się będą w dwóch kategoriach wiekowych. Katowice to czwarte miasto na liście tegorocznych rozgrywek. Wcześniej młodzi zawodnicy odwiedzili Ostrawe, Ołomuniec oraz Szumperk,  cały sezon zakończony zostanie już po wakacjach, 3 września w mieście Frýdek-Místek.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na zbliżający się turniej. Zmagania baseballistów trwać będą od godziny 10.00, a zakończą się około godziny 18.00. Po części oficjalnej rozegrany zostanie mecz, w którym zmierzą się rodzice zawodników z młodymi adeptami baseballu. Emocje gwarantowane!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *