Tommed wspiera Rawę Katowice!

zdj art tommed

Z wielką satysfakcją informujemy, iż Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice rozpoczął współpracę z ośrodkiem medycznym Tommed. Dla katowickich baseballistów jest to duże wsparcie, tym cenniejsze, że siedziba firmy mieści się w Katowicach-Piotrowicach, a więc dzielnicy z której wywodzi się Klub. 

Tommed jest przedsiębiorstwem z branży medycznej, która od ponad dwudziestu lat działa na terenie Katowic. Zakres usług świadczonych przez nowego sponsora Rawy Katowice jest bardzo szeroki, począwszy od profilaktyki, aż po specjalistyczną diagnostykę oraz leczenie szpitalne czy rehabilitacje.

Drużyna Rawy Katowice prowadzi aktualnie sekcje młodzieżowe w trzech kategoriach wiekowych, a grupy uczestniczą w różnego rodzaju rozgrywkach. Sekcja seniorska także rozwija się z roku na rok, uczestnicząc w Bałtyckiej Lidze Baseballu, Pucharze Polski oraz 1 Lidze. Przed działaczami nie lada wyzwanie, aby wszystkie sprawy organizacyjne były dopięte na ostatni guzik. Cieszy więc fakt, że od teraz będą oni mogli liczyć na wsparcie Centrum Medycznego Tommed.

Mamy nadzieje, że współpraca będzie układać się jak najlepiej i przyczyni się do sukcesów katowickiego zespołu.

W celu zapoznania się z ofertą firmy Tommed zapraszamy na stronę https://tommed.pl/ oraz do polubienia fanpage firmy na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *