Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Tommed wspiera Rawę Katowice!

Z wielką satysfakcją informujemy, iż Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice rozpoczął współpracę z ośrodkiem medycznym Tommed. Dla katowickich baseballistów jest to duże wsparcie, tym cenniejsze, że siedziba firmy mieści się w Katowicach-Piotrowicach, a więc dzielnicy z której wywodzi się Klub. 

Tommed jest przedsiębiorstwem z branży medycznej, która od ponad dwudziestu lat działa na terenie Katowic. Zakres usług świadczonych przez nowego sponsora Rawy Katowice jest bardzo szeroki, począwszy od profilaktyki, aż po specjalistyczną diagnostykę oraz leczenie szpitalne czy rehabilitacje.

Drużyna Rawy Katowice prowadzi aktualnie sekcje młodzieżowe w trzech kategoriach wiekowych, a grupy uczestniczą w różnego rodzaju rozgrywkach. Sekcja seniorska także rozwija się z roku na rok, uczestnicząc w Bałtyckiej Lidze Baseballu, Pucharze Polski oraz 1 Lidze. Przed działaczami nie lada wyzwanie, aby wszystkie sprawy organizacyjne były dopięte na ostatni guzik. Cieszy więc fakt, że od teraz będą oni mogli liczyć na wsparcie Centrum Medycznego Tommed.

Mamy nadzieje, że współpraca będzie układać się jak najlepiej i przyczyni się do sukcesów katowickiego zespołu.

W celu zapoznania się z ofertą firmy Tommed zapraszamy na stronę https://tommed.pl/ oraz do polubienia fanpage firmy na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *