Zapraszamy na rekrutację, wykorzystaj szansę!

Zastanawiasz się jak to jest grać w baseball? Chcesz sprawdzić się w nowej dyscyplinie sportu? Jesteś spragniony wyzwań i rywalizacji w rozgrywkach ligowych i pucharowych? Wszystko to możesz osiągnąć zostając zawodnikiem lub zawodniczką jedynego w Katowicach klubu baseballowego “Rawa Katowice”. Już 25 stycznia na sali gimnastycznej katowickiego “Spodka” odbędzie się nabór do sekcji baseballowej oraz softballowej.

Tradycyjnie już szansę na dostanie się do drużyny mają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Na godzinę 11.00 Rawa Katowice zaprasza wszystkie kobiety, które pragną dołączyć do drużyny softballowej, która już w sezonie 2013 miała za sobą debiut na polskich boiskach. Dziewczyny prowadzone przez trenera Roberta Hoffmana wystartowały w turnieju organizowanym w Kutnie, gdzie walczyły z najlepszymi zawodniczkami z całej Polski. Natomiast rekrutacja dla mężczyzn rozpocznie się punktualnie o 12.00.

“Drużyna będzie brała udział w rozgrywkach na trzech frontach: Śląskiej Lidze Baseballu, 1 Lidze oraz Pucharze Polski więc zapowiada się bardzo pracowity sezon. Do rozegrania tak dużej ilości spotkań będziemy potrzebowali szerokiej kadry, co otwiera szansę dla nowych zawodników. Będą oni mieli szansę na pokazanie się także w meczach towarzyskich, które planowane są już na miesiąc marzec. Z całą pewnością każdy nowy zawodnik znajdzie sobie miejsce w naszym zespole.” – mówi przed rekrutacją trener pierwszej drużyny Michał Glumiński.

Jedyne co trzeba zabrać ze sobą na rekrutację to strój sportowy (dres i buty przystosowane do sali gimnastycznej) oraz zapas chęci i zapału do gry. To bowiem będzie głównie brane pod uwagę przy ocenie przyszłych zawodników. Zostaną oni także poddani ćwiczeniom sprawdzającym sprawność fizyczną, aby sztab szkoleniowy mógł zaznajomić się z ich aktualną kondycją. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na wzięcie udziału w rekrutacji. Może się to okazać waszą przygodą życia!

Post użytkownika Rawa Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *