Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Rawiacy w kadrze Śląska!

W dniu wczorajszym Górnośląski Okręgowy Związek Baseballu i Softballu opublikował na swojej stronie powołania do Reprezentacji Śląska. Drużyna została utworzona w związku z zbliżającym się międzynarodowym Memoriałem imienia Jana Liszki, który odbędzie się w dniach 2-4 pażdziernika na boisku baseballowym w Rybniku. Z przyjemnością informujemy, że do Reprezentacji Śląska zostało powołanych aż 4 rawiaków.

Powołania otrzymali Michał Glumiński, Patryk Michna, Piotr Szczygieł oraz  Dominik Matusiak. Warto też wspomnieć o tym, że kierownikiem drużyny ze Śląska został Trener naszych seniorów Michał Glumiński. W reprezentacji zawodnicy Rawy spotkają się z wieloma byłymi i obecnymi graczami Reprezentacji Polski, na czele z Arturem Strzałką, który co raz lepiej poczyna sobie za oceanem. Przebywanie na boisku w jednej drużynie z tak dobrymi zawodnikami z pewnością wiele nauczy naszych zawodników.

Gratulujemy naszym zawodnikom, a całej kadrze życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *