Rawa otwiera sekcje dla dzieci!

Podstawówki

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice otwiera dwie dziecięce sekcje baseballu. Na zajęcia zapraszamy dzieci z szkół podstawowych, które znajdują się w klasach 1-3. Zajęcia pierwszej z grup będą przeprowadzane na Bogucicach, a drugiej na Piotrowicach. W obu sekcjach zajęcia będą przeprowadzać dwaj wykwalifikowani trenerzy.

Jeśli jako rodzice zastanawiacie się czy sport, jakim jest baseball jest odpowiedni dla Państwa pociech. Pragniemy zapewnić, że jest to sport stworzony właśnie dla dzieci.  W baseballu istnieje wiele różnych pozycji na boisku, które wymagają od młodych zawodników zupełnie innych predyspozycji. Nie istotne jest to czy dziecko jest uzdolnione pod kątem innych sportów.  Na prawdę każdy może grać w baseball. Sport ten uczy dziecko kreatywności i rozwija jego inteligencje oraz tego jak ważna jest systematyczność i praca, która przekłada się na wspaniałą zabawę na boisku. Mecze rozgrywane z drużynami z regionu i całego kraju oraz fantastyczne przeżycia, jakie się z nimi wiążą mogą sprawić, że dla państwa dzieci baseball stanie się przygodą ich dzieciństwa.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszego klubu oferujemy pierwszy trening zupełnie za darmo, tak aby  dziecko mogło sprawdzić czy podoba mu się ten sport. Rodzic może zatem zabrać dziecko na pierwszy trening bez żadnych konsekwencji finansowych. Na pierwszy trening wystarczy zabrać strój gimnastyczny,  jak na WF. Klub zapewnia niezbędny sprzęt (rękawice, piłki, pałki). Miesięczna składka dziecka wynosi jedynie 30 zł.

Dzieci mogą uczęszczać na zajęcia jednej z dwóch sekcji (nie istotne jest to do jakiej szkoły uczęszcza dziecko):

Sekcja bogucicka:
Treningi odbywać się będą w poniedziałki i środy od 17:00 do 18:30 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13 w Katowicach. Kontakt z trenerem: 668 361 574.

Sekcja piotrowicka:
Treningi rozpoczną się na początku listopada i będą się odbywać na sali gimnastycznej Szkoły podstawowej nr 32 w Katowicach. Wkrótce podamy dokładne godziny i dni treningów. Kontakt z trenerem: 512 810 266.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z trenerami sekcji lub wysłania maila na:
rawa.katowice@gmail.com

Zarząd BKS Rawa Katowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *