Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Rawa otwiera sekcje dla dzieci!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice otwiera dwie dziecięce sekcje baseballu. Na zajęcia zapraszamy dzieci z szkół podstawowych, które znajdują się w klasach 1-3. Zajęcia pierwszej z grup będą przeprowadzane na Bogucicach, a drugiej na Piotrowicach. W obu sekcjach zajęcia będą przeprowadzać dwaj wykwalifikowani trenerzy.

Jeśli jako rodzice zastanawiacie się czy sport, jakim jest baseball jest odpowiedni dla Państwa pociech. Pragniemy zapewnić, że jest to sport stworzony właśnie dla dzieci.  W baseballu istnieje wiele różnych pozycji na boisku, które wymagają od młodych zawodników zupełnie innych predyspozycji. Nie istotne jest to czy dziecko jest uzdolnione pod kątem innych sportów.  Na prawdę każdy może grać w baseball. Sport ten uczy dziecko kreatywności i rozwija jego inteligencje oraz tego jak ważna jest systematyczność i praca, która przekłada się na wspaniałą zabawę na boisku. Mecze rozgrywane z drużynami z regionu i całego kraju oraz fantastyczne przeżycia, jakie się z nimi wiążą mogą sprawić, że dla państwa dzieci baseball stanie się przygodą ich dzieciństwa.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszego klubu oferujemy pierwszy trening zupełnie za darmo, tak aby  dziecko mogło sprawdzić czy podoba mu się ten sport. Rodzic może zatem zabrać dziecko na pierwszy trening bez żadnych konsekwencji finansowych. Na pierwszy trening wystarczy zabrać strój gimnastyczny,  jak na WF. Klub zapewnia niezbędny sprzęt (rękawice, piłki, pałki). Miesięczna składka dziecka wynosi jedynie 30 zł.

Dzieci mogą uczęszczać na zajęcia jednej z dwóch sekcji (nie istotne jest to do jakiej szkoły uczęszcza dziecko):

Sekcja bogucicka:
Treningi odbywać się będą w poniedziałki i środy od 17:00 do 18:30 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13 w Katowicach. Kontakt z trenerem: 668 361 574.

Sekcja piotrowicka:
Treningi rozpoczną się na początku listopada i będą się odbywać na sali gimnastycznej Szkoły podstawowej nr 32 w Katowicach. Wkrótce podamy dokładne godziny i dni treningów. Kontakt z trenerem: 512 810 266.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z trenerami sekcji lub wysłania maila na:
rawa.katowice@gmail.com

Zarząd BKS Rawa Katowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *