Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Rawa otwiera sekcję dla dzieci na Piotrowicach

Z przyjemnością informujemy, że w przyszłym tygodniu zostanie otworzona kolejna sekcja dziecięca w naszym klubie. Już w najbliższą środę odbędą się pierwsze baseballowe zajęcia dla dzieci z Piotrowic i okolic. Zajęcia dla grupy będą przeprowadzać dwaj licencjonowani trenerzy PZBall. Grupa swoje zajęcia będzie odbywać w Szkole Podstawowej nr 32, która mieści się przy ulicy Sobańskiego 86.Sekcja, która powstanie w Piotrowicach jest już drugą otworzoną przez klub w ostatnim czasie. W równoległej sekcji bogucickiej treningi są już bowiem przeprowadzane od miesiąca. Co raz większe zainteresowanie dzieci treningami na Bogucicach jest świetnym prognostykiem dla sekcji piotrowickiej, która rozpocznie zajęcia już w środę.

Nabór do sekcji przeprowadzamy wśród dzieci, które uczęszczają do szkół podstawowych (klasy I-III). Pierwsze zajęcia są oczywiście darmowe, dzięki temu dziecko może sprawdzić czy sport jest ciekawy nie narażając rodziców na żadne koszty. Miesięczna składka wynosi jedynie 30 zł. Klub zapewnia cały sprzęt niezbędny do treningów. Zajęcia będą się odbywać w środy i piątki (Wyjątkiem będzie najbliższy piątek, w który zajęcia się nie odbędą.) od godziny 16:30 do 18:00 na sali gimnastycznej wspomnianej wcześniej szkoły podstawowej nr 32. [ready_google_map id=’6′]

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z trenerem.
Mail: rawa.katowice@gmail.com
Kontakt z trenerem: 512-810-266

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *