Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Przekaż 1% podatku na Rawę Katowice

Rawa Katowice kontynuuje swoją współpracę z Fundacją Partnerstwo. Dzięki współpracy klubu z fundacją można za jej pośrednictwem odpisywać 1% podatku na nasz Klub.  W tym roku Zarząd Klubu postanowił, że wszelki dochód z 1 % podatku zostanie przeznaczony na rozwój sekcji dziecięcych w Klubie. Pieniądze uzyskane z 1% zostaną przeznaczone na takie cele jak: wynajem obiektów dla dzieci, transport na turnieje, promocje baseballu dla dzieci, czy też zakup nowego sprzętu baseballowego.

Aby przekazać 1% podatku należy poprawnie wypisać odpowiednie rubryki w sprawozdaniu PIT.
1. w rubryce “124. Numer KRS” wpisz numer 0000197334
2. W rubryce”125.” Wpisz kwotę równą 1% XX zł XX gr
3. W rubryce “126” Cel szczegółowy” wpisz RAWA KATOWICE
4. W rubryce “127.” prosimy o wyrażenie zgody, znakiem X.

Serdecznie zachęcamy do odpisywania 1% podatku na Rawę Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *