Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Przed nami plebiscyt “Krople Rawy 2015”

Sezon 2015 to już przeszłość, a zawodnicy i sztab szkoleniowy Rawy Katowice ostro przygotowuje się  przed zbliżającymi się rozgrywkami w 2016 roku. Tradycyjnie, w grudniu, odbywa się plebiscyt “Krople Rawy”, który jest miłym zwieńczeniem starań naszych zawodników i działaczy w mijającym sezonie. Tegoroczny plebiscyt składa się z pięciu kategorii: “zawodnik roku”, “osobowość roku”, “działacz roku”, “odkrycie roku”, a także po raz pierwszy “zawodnik roku w kategorii T-ball”.

Nominacji do poszczególnych kategorii dokonał zarząd klubu podczas oficjalnego zebrania. Uprawnieni do głosowania są wszyscy aktywni członkowie klubu, a więc zarówno sami zawodnicy jak i zarząd oraz inni działacze. Wyjątkiem jest kategoria “zawodnik roku w kategorii T-ball”, gdzie zwycięzcę wybiorą trenerzy sekcji młodzieżowych, którzy na co dzień mogą obserwować swoich podopiecznych. W tym roku, po burzliwych naradach, nominacje w poszczególnych kategoriach prezentują się w następujący sposób:

Zawodnik roku: Michał Glumiński, Patryk Michna, Paweł Sitko, Paweł Szczęsny, Piotr Szczygieł

Działacz roku: Natalia Ciarcińska, Michał Glumiński, Wojciech Gwioździk, Robert Hoffman, Paweł Sitko

Osobowość roku: Paweł Szczęsny, Piotr Szczygieł, Beniamin Tasarz

Odkrycie roku: Ernest Gajos, Adam Matczak, Dominik Matusiak, Beniamin Tasarz

Krótki opis kategorii i nominowanych już wkrótce pojawi się na stronie internetowej, aby każdemu z kibiców przybliżyć ich osiągnięcia w sezonie 2015. Wyniki plebiscytu, co stało się już tradycją, ogłoszone zostaną podczas wigilii klubowej, która w tym roku odbędzie się 21 grudnia. Informacje o laureatach zostaną także zamieszczone na stronie internetowej oraz portalu na facebooku. Wszystkim nominowanym już teraz serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w plebiscycie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *