Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Promocja rekrutacji rusza pełną parą

Działania promocyjne związane z tegoroczną rekrutacją przybierają na intensywności. Akcje rozdawania ulotek i plakatowania w szkołach średnich, artykuły na portalach internetowych, prężnie działająca promocja na Facebooku, a także współpraca z lokalnymi telewizjami oraz radiem, to wszystko czynią działacze katowickiego Klubu by dotrzeć do jak największej ilości odbiorców.

W czwartek oraz piątek katowiccy baseballiści odwiedzili szkoły w południowej i zachodniej części naszego miasta. Dzięki uprzejmości dyrektorów w części szkół rawiacy mogli dotrzeć bezpośrednio do uczniów i przekazać im informacje o zbliżającej się rekrutacji. Tam gdzie nie udało się wejść do klas, informacje przekazali uczniom nauczyciele wychowania fizycznego. W przyszłym tygodniu zawodników Rawy Katowice mogą spodziewać się uczniowie szkół średnich mieszczących się w centralnej i wschodniej części stolicy Górnego Śląska.

Prężnie działa też promocja we wszelkiego rodzaju mediach. Klub podjął współprace z kilkoma regionalnymi telewizjami, dzięki czemu już niedługo informacje o zbliżającej się rekrutacji docierać będą do odbiorców z ekranów ich telewizorów. W najbliższym czasie o naborze do drużyny będzie można także usłyszeć z odbiorników radiowych. Na Faceebook’owym fanpage’u regularnie pojawiają się nowe informacje i ciekawostki związane z wydarzeniem i samym klubem.

Wszystkie te działania będą się odbywały przez cały przyszły tydzień, aż do niedzieli, kiedy to odbędzie się rekrutacja. Przypominamy, iż jej początek zaplanowano na godzinę 12.00, kiedy to do naboru przystąpią mężczyźni. Na 14.00 zaplanowano rekrutacje do sekcji softballu, na którą zapraszamy kobiety. Wszyscy rekruci muszą zabrać ze sobą strój sportowy oraz obuwie na płaskiej podeszwie. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *