Promocja rekrutacji rusza pełną parą

Działania promocyjne związane z tegoroczną rekrutacją przybierają na intensywności. Akcje rozdawania ulotek i plakatowania w szkołach średnich, artykuły na portalach internetowych, prężnie działająca promocja na Facebooku, a także współpraca z lokalnymi telewizjami oraz radiem, to wszystko czynią działacze katowickiego Klubu by dotrzeć do jak największej ilości odbiorców.

W czwartek oraz piątek katowiccy baseballiści odwiedzili szkoły w południowej i zachodniej części naszego miasta. Dzięki uprzejmości dyrektorów w części szkół rawiacy mogli dotrzeć bezpośrednio do uczniów i przekazać im informacje o zbliżającej się rekrutacji. Tam gdzie nie udało się wejść do klas, informacje przekazali uczniom nauczyciele wychowania fizycznego. W przyszłym tygodniu zawodników Rawy Katowice mogą spodziewać się uczniowie szkół średnich mieszczących się w centralnej i wschodniej części stolicy Górnego Śląska.

Prężnie działa też promocja we wszelkiego rodzaju mediach. Klub podjął współprace z kilkoma regionalnymi telewizjami, dzięki czemu już niedługo informacje o zbliżającej się rekrutacji docierać będą do odbiorców z ekranów ich telewizorów. W najbliższym czasie o naborze do drużyny będzie można także usłyszeć z odbiorników radiowych. Na Faceebook’owym fanpage’u regularnie pojawiają się nowe informacje i ciekawostki związane z wydarzeniem i samym klubem.

Wszystkie te działania będą się odbywały przez cały przyszły tydzień, aż do niedzieli, kiedy to odbędzie się rekrutacja. Przypominamy, iż jej początek zaplanowano na godzinę 12.00, kiedy to do naboru przystąpią mężczyźni. Na 14.00 zaplanowano rekrutacje do sekcji softballu, na którą zapraszamy kobiety. Wszyscy rekruci muszą zabrać ze sobą strój sportowy oraz obuwie na płaskiej podeszwie. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *