Pora na pierwszy sprawdzian w tym sezonie – Rawa zaczyna BLB!

gepardy

W zbliżającą się sobotę, zawodnicy Rawy Katowice udadzą się do Żor, aby rozegrać dwumecz z miejscowymi Gepardami. Dla katowiczan będzie to pierwszy meczowy sprawdzian w tym sezonie, ponieważ ich spotkanie z Silesią Rybnik w ramach pierwszej kolejki Bałtyckiej Ligi Baseballu zostało odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych.

Rawiacy w tym sezonie nie mają szczęścia do pogody. Najpierw ich sparing z Kings Kraków zakończył się po dwóch iningach z powodu znacznych opadów deszczu, a tydzień później przez załamanie się aury odwołany został dwumecz z rybnicką Silesią. Tym samym spotkanie z Gepardami Żory będzie swego rodzaju inauguracją sezonu dla podopiecznych Patryka Michny.

Z całą pewnością faworytami sobotniego spotkania są grający na co dzień w Ekstralidze żorzanie. Prezentują się oni bardzo dobrze w lidze, notując dwie wygrane przy tej samej liczbie porażek. W BLB rozegrali oni do tej pory jedno spotkanie, pewnie pokonując MKS Jastrząb 6:1.

Pierwszy sobotni mecz zaplanowano na godzinę 10.00, a drugie spotkanie rozpocznie się 30 minut po zakończeniu pierwszej potyczki. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na boisko baseballowe przy ulicy Minimalnej 2 w Żorach. Emocje gwarantowane!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *