Oferta sponsorska 2018!

Wyzwania jakie stawiają przed sobą działacze Rawy Katowice są bardzo ambitne. Rozwój sekcji dziecięcych oraz seniorskich wiąże się oczywiście z coraz większymi wydatkami. W związku z powyższym Klub przygotował ofertę sponsorską, która będzie obowiązywała w roku 2018. W naszej ofercie każda firma może znaleźć pakiet sponsorski stworzony właśnie dla niej. Mamy nadzieje, że powyższa oferta zaciekawi Państwa firmę i skłoni do współpracy z klubem BKS Rawa Katowice.

Każda firma zanim zainwestuje w jakiś klub lub inicjatywę najsampierw zastanowi się czy warto. Dlaczego, więc warto wspierać Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice?

Przede wszystkim klub rozwija wspaniałą i unikatową pasję wśród swoich zawodników zarówno wśród seniorów, jak i dzieci. Zwłaszcza najmłodsi uwielbiają baseball. Nad ich rozwojem czuwają trenerzy, którzy pasjonują się tym sportem, co wpływa na postawy młodych zawodników. Dzieci oraz dorośli mają możliwość rozgrywania meczów w prawdziwych ligach z zespołami z całej Polski oraz Czech.

Mimo, że baseball jest w Polsce sportem stosunkowo nieznanym, klub jest atrakcyjny, jeżeli chodzi o wartość marketingową. Działacze dbają o to, by klub jak najczęściej pokazywał się w mediach oraz wykorzystują własne środki przekazu. Strona internetowa, fanpage na Facebooku, konto na Instagramie oraz kanał YouTube są aktualizowane na bieżąco, a ich popularność czyni Rawę Katowice jednym z liderów przekazu w kategoriach baseballowych w Polsce.

Klub od kilku lat współpracuje z Miastem Katowice, które współfinansuje działania Klubu. Owocna współpraca z Urzędem Miasta czyni nas wiarygodnym partnerem oraz stwarza szansę na budowę prawdziwego boiska baseballowego w Katowicach. Boisko wraz z kompleksem sportowym przy ulicy Asnyka jest obecnie projektowane i wszystko wskazuje na to, że powstanie w ciągu kilku najbliższych lat.

Więcej informacji o naszym Klubie można znaleźć w samej ofercie.

Kilka słów o zawartości oferty sponsorskiej.
Oferta została przygotowana w taki sposób, aby mogła być interesująca za równo dla prywatnych osób, małych lokalnych firm jak i większych przedsiębiorstw. W związku z tym zostały stworzone odpowiednie pakiety sponsorskie:

Sponsor Tytularny (Cena ustalana indywidualnie)
Pakiet Złoty (500 zł miesięcznie)
Pakiet Srebrny (200 zł miesięcznie)
Pakiet Brązowy (100 zł miesięcznie)
Przyjaciel Rawy (50 zł miesięcznie)

Oprócz tych podstawowych pakietów oferujemy także inne formy sponsoringu jak: sponsor techniczny, sponsor medyczny, sponsor drużyny lub sekcji, sponsor meczu, sponsor miesiąca, sponsor transportu, sponsor indywidualny danego zawodnika, sponsor ubezpieczenia oraz witryny internetowej.
Wszystkie powyższe pakiety oraz formy sponsoringu podlegają oczywiście indywidualnym negocjacjom.

Więcej informacji można znaleźć w Oferta Sponsorska 2018.

Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy z Klubem.

Kontakt w sprawie oferty:

Piotr Szczygieł
Pełnomocnik ds. marketingu
kom: 500-265-930
email: pszczygiel.rawa@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *