Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Niedzielny turniej odwołany!

Już jutro mieliśmy poznać ostateczny układ miejsc w tabeli grupy południowej 1 Ligi. Niestety z rozstrzygnięciami będziemy musieli poczekać jeszcze jakiś czas, ponieważ niedzielny turniej został odwołany. Informacja dotarła do klubu w czwartek i była dużym zaskoczeniem, zarówno dla sztabu szkoleniowego jak i dla zawodników Rawy Katowice.

-“Nie jesteśmy pocieszeni takim obrotem spraw. Nasze przygotowania w tej części sezonu były ukierunkowane właśnie na tą imprezę, niestety ich weryfikacja nastąpi w innym terminie.  Nie znamy jeszcze dokładnego terminu w jakim rozegrany zostanie ten turniej, jednak z całą pewnością zrobimy wszystko, aby być w optymalnej dyspozycji i skutecznie walczyć o drugie miejsce w grupowej tabeli. W niedzielę zamiast jechać do Żor udamy się na trening na boisku “Rapid”, gdzie dalej będziemy szlifować swoją formę i umiejętności.” – krótko komentuje sprawę asystent trenera, Paweł Sitko.

Impreza organizowana w Żorach rozegrana zostanie najprawdopodobniej w drugiej połowie sierpnia lub na początku  września. Wybór dokładnego terminu nie będzie jednak prosty, biorąc pod uwagę ilość rozgrywek w jakich udział biorą kluby. Gdy tylko zapadną ostateczne decyzje informacja z terminem turnieju pojawi się na stronie internetowej oraz facebooku Rawy Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *