Niedzielny turniej odwołany!

zdjęcie

Już jutro mieliśmy poznać ostateczny układ miejsc w tabeli grupy południowej 1 Ligi. Niestety z rozstrzygnięciami będziemy musieli poczekać jeszcze jakiś czas, ponieważ niedzielny turniej został odwołany. Informacja dotarła do klubu w czwartek i była dużym zaskoczeniem, zarówno dla sztabu szkoleniowego jak i dla zawodników Rawy Katowice.

-“Nie jesteśmy pocieszeni takim obrotem spraw. Nasze przygotowania w tej części sezonu były ukierunkowane właśnie na tą imprezę, niestety ich weryfikacja nastąpi w innym terminie.  Nie znamy jeszcze dokładnego terminu w jakim rozegrany zostanie ten turniej, jednak z całą pewnością zrobimy wszystko, aby być w optymalnej dyspozycji i skutecznie walczyć o drugie miejsce w grupowej tabeli. W niedzielę zamiast jechać do Żor udamy się na trening na boisku “Rapid”, gdzie dalej będziemy szlifować swoją formę i umiejętności.” – krótko komentuje sprawę asystent trenera, Paweł Sitko.

Impreza organizowana w Żorach rozegrana zostanie najprawdopodobniej w drugiej połowie sierpnia lub na początku  września. Wybór dokładnego terminu nie będzie jednak prosty, biorąc pod uwagę ilość rozgrywek w jakich udział biorą kluby. Gdy tylko zapadną ostateczne decyzje informacja z terminem turnieju pojawi się na stronie internetowej oraz facebooku Rawy Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *