Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Niedzielna rekrutacja już za dwa dni!

Do dnia rekrutacji zostało już bardzo niewiele czasu! Zaledwie za dwa dni odbędzie się tegoroczny nabór do sekcji baseballowej i softballowej. Zawodnicy i działacze Klubu robią wszystko, aby dotrzeć z tą informacją do jak największego grona odbiorców, tak aby każdy chętny dowiedział się o nadarzającej się okazji. Okazji nie byle jakiej, bo śmiałkowie którzy stawią się w niedzielę na sali gimnastycznej katowickiego “Spodka” będą mieli szansę na dostanie się do jedynej drużyny baseballowej w naszym mieście!

Odwiedziliśmy ponad dwadzieścia szkół średnich w Katowicach, a także kilka uczelni wyższych.  Rozdaliśmy 5000 ulotek oraz rozwiesiliśmy 100 plakatów w całym mieście. Przeprowadziliśmy lekcje baseballowego wychowania fizycznego dla uczniów liceum numer III oraz IV, a także dla technikum numer III, by uczniowie tych szkół mogli lepiej zapoznać się z tą dyscypliną sportu. Mamy nadzieje, że działania przyciągną zarówno tych już zdecydowanych oraz jeszcze się wahających.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, iż rekrutacja odbędzie się w niedziele 25 stycznia na sali gimnastycznej katowickiego “Spodka”. Wszystkie kobiety zapraszamy na godzinę 11.00, a mężczyzn na 12.00. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać to strój sportowy oraz zapas chęci i zapału do ćwiczeń. Do zobaczenia w niedzielę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *