Niedzielna rekrutacja już za dwa dni!

rekrutacja

Do dnia rekrutacji zostało już bardzo niewiele czasu! Zaledwie za dwa dni odbędzie się tegoroczny nabór do sekcji baseballowej i softballowej. Zawodnicy i działacze Klubu robią wszystko, aby dotrzeć z tą informacją do jak największego grona odbiorców, tak aby każdy chętny dowiedział się o nadarzającej się okazji. Okazji nie byle jakiej, bo śmiałkowie którzy stawią się w niedzielę na sali gimnastycznej katowickiego “Spodka” będą mieli szansę na dostanie się do jedynej drużyny baseballowej w naszym mieście!

Odwiedziliśmy ponad dwadzieścia szkół średnich w Katowicach, a także kilka uczelni wyższych.  Rozdaliśmy 5000 ulotek oraz rozwiesiliśmy 100 plakatów w całym mieście. Przeprowadziliśmy lekcje baseballowego wychowania fizycznego dla uczniów liceum numer III oraz IV, a także dla technikum numer III, by uczniowie tych szkół mogli lepiej zapoznać się z tą dyscypliną sportu. Mamy nadzieje, że działania przyciągną zarówno tych już zdecydowanych oraz jeszcze się wahających.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, iż rekrutacja odbędzie się w niedziele 25 stycznia na sali gimnastycznej katowickiego “Spodka”. Wszystkie kobiety zapraszamy na godzinę 11.00, a mężczyzn na 12.00. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać to strój sportowy oraz zapas chęci i zapału do ćwiczeń. Do zobaczenia w niedzielę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *