Nabory do sekcji młodzieżowych

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych. Aktualnie poszukujemy zawodników w rocznikach 2006-2014.
Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, uwielbia sportową rywalizację? Chcesz, by rozwijało sprawność fizyczną, przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników?
Nauczymy wasze pociechy jak grać w baseball. Zapraszamy zarówno chłopaków jak i dziewczyny, które w starszych sekcjach wprowadzimy w świat softballu (odmiana baseballu, w którą głównie grają dziewczyny).
Naszym klub może pochwalić się sukcesami drużynowymi jaki i indywidualnymi. Nasi zawodnicy są reprezentantami Polski (występowali m.in na mistrzostwach Europy). W 2020 aż 17 naszych zawodników było członkami kadry wojewódzkiej w różnych kategoriach wiekowych!

Zapewniamy Waszym dzieciom możliwość grania z innymi zespołami z całej Polski, jak i również za granicą, a nie tylko samego trenowania.
Nasi zawodnicy są pod opieką wykwalifikowanych i licencjonowanych szkoleniowców z certyfikatami Polskiego Związku Baseballu i Softballu.

Pierwsze zajęcia są darmowe. Możecie przyprowadzić dziecko na zajęcia bez żadnych skutków finansowych. Klub zapewnia niezbędny sprzęt.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj
Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny pod numer 668 361 574.
Zapraszamy do Rawy Katowice!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *