Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Nabory do sekcji młodzieżowych

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych. Aktualnie poszukujemy zawodników w rocznikach 2006-2014.
Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, uwielbia sportową rywalizację? Chcesz, by rozwijało sprawność fizyczną, przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników?
Nauczymy wasze pociechy jak grać w baseball. Zapraszamy zarówno chłopaków jak i dziewczyny, które w starszych sekcjach wprowadzimy w świat softballu (odmiana baseballu, w którą głównie grają dziewczyny).
Naszym klub może pochwalić się sukcesami drużynowymi jaki i indywidualnymi. Nasi zawodnicy są reprezentantami Polski (występowali m.in na mistrzostwach Europy). W 2020 aż 17 naszych zawodników było członkami kadry wojewódzkiej w różnych kategoriach wiekowych!

Zapewniamy Waszym dzieciom możliwość grania z innymi zespołami z całej Polski, jak i również za granicą, a nie tylko samego trenowania.
Nasi zawodnicy są pod opieką wykwalifikowanych i licencjonowanych szkoleniowców z certyfikatami Polskiego Związku Baseballu i Softballu.

Pierwsze zajęcia są darmowe. Możecie przyprowadzić dziecko na zajęcia bez żadnych skutków finansowych. Klub zapewnia niezbędny sprzęt.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj
Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny pod numer 668 361 574.
Zapraszamy do Rawy Katowice!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *