Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Memoriał im. Jana Liszki: Śląsk vs niemieckie Disciples

W drugim dniu I Międzynarodowego Memoriału im. Jana Liszki reprezentacja Śląska podejmowała Munchen-Haar Disciples. W tym dniu rozegrano następujące mecze:
Klasik Frydek-Mistek – Arrows Ostrava 13-14
Reprezentacja Śląska – Munchen-Haar Disciples 4-17

rawa-w-reprezentacji-slaska
Jako starter w meczu przeciwko Disciples, w reprezentacji Śląska miał okazję zaprezentować się Piotr Szczygieł. Niestety jego występ nie zachwycił. Oddał on dwie bazy za darmo i pozwolił na zdobycie przeciwnikowi 3 punktów. Nie dostał on już okazji na poprawę swojej gry w drugiej zmianie, ponieważ został on zmieniony przez Szymon Garusa, który jak się okazało, świetnie sobie radził. W siódmej zmianie trenerzy desygnowali na środek zapola Patryka Michnę. Przy świetnej grze ofensywnej monachijczyków nie miał on zbyt wielu okazji na udane chwyty z powietrza. Na pałce zaprezentował się bardzo dobrze odbijając mocno piłkę na łącznika, co zaowocowało zdobyciem pierwszej bazy.

Ostatni dzień turnieju:
04.10.2015
godz. 9.00
Munchen-Haar Disciples – Klasik Frydek-Mistek
godz.13.00
Arrows Ostrava – Reprezentacja Śląska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *