Krople Rawy 2016 – Zapowiedź

krople

Już od stycznia baseballiści Rawy Katowice rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. W niedziele odbędzie się ich ostatni trening przed przerwą świąteczną, która potrwa aż do 8 stycznia. Sezon nieuchronnie dobiega końca, pora więc na coroczny plebiscyt “Krople Rawy”, w którym nagradzane są wyróżniające się w tym roku osoby. Wyboru najlepszych spośród siebie Rawiacy dokonywali w pięciu kategoriach.

Tegoroczne “Krople Rawy” będą już piątą odsłoną plebiscytu, który zainaugurowany został w 2012 roku. Spośród wszystkich kategorii zdecydowanie największe emocje budzi wybór “Zawodnika Roku”. O to miano walczą zawodnicy, którzy w czasie sezonu szczególnie wykazali się swoimi umiejętnościami sportowymi oraz zaangażowaniem i ambicją. Bliźniaczą kategorią jest “Zawodniczka Roku”, która wybierana jest spośród zawodniczek sekcji softballowej. Baseballiści, którzy pojawili się w drużynie w tym roku powalczą o status “Odkrycia Roku”. Osoba, która zdaniem głosujących najbardziej zaangażowała się w działania organizacyjne nagrodzona zostanie wyróżnieniem w kategorii “Działacz Roku”, natomiast o miano “Osobowości Roku” ubiegać będą się zawodnicy, którzy swoim charakterem i podejściem najbardziej wyróżnili się spośród wszystkich Rawiaków.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy tradycyjnie podczas Wigilii Rawy Katowice, która odbędzie się już 20 grudnia. Będzie to ostatnie spotkanie katowickich baseballistów i softballistek w tym roku, po którym udadzą się oni na przerwę świąteczną, aby od nowego roku rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu.

Nominowani w poszczególnych kategoriach zostali:

Zawodnik Roku: Michał Glumiński, Patryk Michna, Paweł Sitko, Paweł Szczęsny, Piotr Szczygieł

Zawodniczka Roku: Agnieszka Borowska, Kamila Brol, Natalia Ciarcińska, Adrianna Kapellak, Ewelina Żabińska

Osobowość Roku: Łukasz Czypionka, Michał Glumiński, Che Chung Lin, Paweł Sitko, Filip Stanoszek, Marcin Ścibor

Odkrycie Roku: Aron Fila, Che Chung Lin, Rafał Sikora, Filip Stanoszek, Marcin Ścibor

Działacz Roku: Michał Glumiński, Wojciech Gwioździk, Robert Hoffman, Patryk Michna, Paweł Sitko, Paweł Szczęsny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *