Krople Rawy 2015 rozdane

Mimo, iż za oknem mało świąteczna aura na każdym kroku można odczuć atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. W domach trwają świąteczne porządki, w powietrzu można już wyczuć pierwsze zapachy przygotowywanych potraw, a prezenty czekają na odpowiedni moment pochowane gdzieś głęboko w szafie. Także baseballiści Rawy Katowice postanowili wspólnie przeżyć ten świąteczny czas. W miniony poniedziałek, odbyła się już tradycyjna, doroczna klubowa wigilia, w której oprócz aktualnych zawodników i działaczy wzięli także udział byli członkowie katowickiej drużyny.

Jak co roku rawiacy zebrali się przy wspólnym wigilijnym stole, aby w atmosferze zbliżających się świąt podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia, a także powspominać kończący się rok. Nieodłącznym elementem tego dnia jest także rozstrzygnięcie plebiscytu Kropel Rawy, w którym wyróżniani zostają zawodnicy oraz działacze, którzy w szczególny sposób zasłużyli się dla Klubu w tym roku. Po wspólnej modlitwie i posiłku, przyszedł czas właśnie na to, by ogłosić zwycięzców tegorocznego plebiscytu. Miano Zawodnika Roku, już po raz trzeci z rzędu, otrzymał Patryk Michna. Statuetkę w kategorii Działacza Roku wręczono Robertowi Hoffmanowi, który mógł cieszyć się z tego wyróżnienia również po raz trzeci. Nagrodzonym debiutantem został Dominik Matusiak, a jako Osobowość Roku został wybrany Piotr Szczygieł. W kategorii Zawodnika Roku T-ballu, a więc kategorii gdzie wyboru dokonywali jedynie trenerzy grup młodzieżowych, a nie jak w pozostałych wszyscy zawodnicy i działacze Klubu, z wyróżnienia mógł cieszyć się Wiktor Miecznik.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zespole Rawy Katowice. Po gali rozdania statuetek, pamiątkowych zdjęciach, zawodnicy mieli czas na spędzenie czasu przy wspólnym stole. Do treningów rawiacy wracają już na początku nowego roku, kiedy to rozpocznie się kluczowy moment zimowych przygotowań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *