Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Krople Rawy 2015 rozdane

Mimo, iż za oknem mało świąteczna aura na każdym kroku można odczuć atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. W domach trwają świąteczne porządki, w powietrzu można już wyczuć pierwsze zapachy przygotowywanych potraw, a prezenty czekają na odpowiedni moment pochowane gdzieś głęboko w szafie. Także baseballiści Rawy Katowice postanowili wspólnie przeżyć ten świąteczny czas. W miniony poniedziałek, odbyła się już tradycyjna, doroczna klubowa wigilia, w której oprócz aktualnych zawodników i działaczy wzięli także udział byli członkowie katowickiej drużyny.

Jak co roku rawiacy zebrali się przy wspólnym wigilijnym stole, aby w atmosferze zbliżających się świąt podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia, a także powspominać kończący się rok. Nieodłącznym elementem tego dnia jest także rozstrzygnięcie plebiscytu Kropel Rawy, w którym wyróżniani zostają zawodnicy oraz działacze, którzy w szczególny sposób zasłużyli się dla Klubu w tym roku. Po wspólnej modlitwie i posiłku, przyszedł czas właśnie na to, by ogłosić zwycięzców tegorocznego plebiscytu. Miano Zawodnika Roku, już po raz trzeci z rzędu, otrzymał Patryk Michna. Statuetkę w kategorii Działacza Roku wręczono Robertowi Hoffmanowi, który mógł cieszyć się z tego wyróżnienia również po raz trzeci. Nagrodzonym debiutantem został Dominik Matusiak, a jako Osobowość Roku został wybrany Piotr Szczygieł. W kategorii Zawodnika Roku T-ballu, a więc kategorii gdzie wyboru dokonywali jedynie trenerzy grup młodzieżowych, a nie jak w pozostałych wszyscy zawodnicy i działacze Klubu, z wyróżnienia mógł cieszyć się Wiktor Miecznik.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zespole Rawy Katowice. Po gali rozdania statuetek, pamiątkowych zdjęciach, zawodnicy mieli czas na spędzenie czasu przy wspólnym stole. Do treningów rawiacy wracają już na początku nowego roku, kiedy to rozpocznie się kluczowy moment zimowych przygotowań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *