Krople Rawy 2015 – Odkrycie Roku i Działacz Roku

Kibicom śledzącym tegoroczny plebiscyt Kropel Rawy znane są już sylwetki nominowanych w kategoriach “Zawodnik Roku” oraz “Osobowość Roku”. Tym razem pod lupę wzięci zostaną kandydaci rywalizujący o miano największego odkrycia kończącego się roku, a także działacze, którzy wkładali swój trud w funkcjonowanie Klubu. W kategorii “Odkrycie Roku” nominowanych zostało czterech “pierwszoroczniaków”, natomiast o miano “Działacza roku” rywalizować będzie pięć osób.

Który z tegorocznych rekrutów okazał się największym objawieniem? Na to pytanie ma odpowiedzieć właśnie kategoria “Odkrycie Roku”. Wszyscy czterej nominowani są uczestnikami rekrutacji, która odbyła się na początku roku, tak więc każdy z nich miał taki sam okres czasu na udowodnienie swojej wartości. O zwycięstwo w tej kategorii powalczą:

Ernest Gajos – występujący przez cały sezon na pozycji zapolowego, zawodnik który z każdym treningiem czyni widoczne postępy. Występując regularnie w meczach, kilkukrotnie popisał się efektownymi akcjami w defensywie.

Adam Matczak – zawodnik bardzo utalentowany w grze defensywnej. W kilku meczach zajął bardzo wymagającą pozycję pierwszobazowego, gdzie zaprezentował się bardzo przyzwoicie.

Dominik Matusiak – w tym sezonie pokazał swoje umiejętności jako zawodnik infieldu i zapola. Dysponuje bardzo dobrym rzutem, co zostało zauważone przez trenerów, którzy przygotowują go na pozycję miotacza. Zawodnik Kadry Śląska (1 mecz).

Beniamin Tasarz – występujący na pozycji zapolowego, bardzo dobrze radzi sobie w grze ofensywnej. W krótkim czasie stał się ważnym ogniwem naszego zespołu, popisując się dobrymi odbiciami w ważnych momentach.

“Działacz Roku” to kategoria w której nagradzani są członkowie Rawy, którzy swój wysiłek i czas poświęcają na to, aby klub prawidłowo funkcjonował, a także nieustannie się rozwijał. Wśród nominowanych znalazły się osoby, które uczyniły najwięcej, aby Rawa parła naprzód:

Natalia Ciarcińska – wiceprezes klubu. Zajmuje się sprawami związanymi z drużyną softballową. Inicjatorka działań związanych ze szlachetną paczką. Angażuje się także w akcje promocyjne dla dzieciaków. To właśnie jej klub zawdzięcza pozyskany z amerykańskich fundacji sprzęt dla sekcji dziecięcych.

Michał Glumiński – prezes Rawy Katowice. Nadzoruje prace członków zarządu, samemu także angażując się w liczne projekty. Zajmuje się wszelkimi pracami związanymi z grafiką (projekty ulotek, plakatów, itp.), a także moderowaniem strony internetowej.

Wojciech Gwioździk – jedną z największych zasług tego działacza, jest pomoc w przygotowaniu projektu tunelu do pałkowania w ramach budżetu obywatelskiego. To dzięki niemu, wkrótce na terenie szkoły podstawowej nr. 13 powstanie drugi taki obiekt w Katowicach. Oprócz tego nadzoruje on działania marketingowe. Występy w telewizji, radiu, ogłoszenia w prasie i na portalach internetowych. Oprócz tego znajduje także czas na trenowanie sekcji młodzieżowej.

Robert Hoffman – skarbnik klubu, któremu nie umknie nawet złotówka. To on w zespole trzyma kasę, dodatkowo trudniąc się jej zbieraniem zarówno od zawodników jak i w sekcjach dziecięcych, a co najważniejsze i najtrudniejsze on ją rozlicza. Trener drużyny młodzieżowej, wkładający serce w każdy podjęty projekt. Odpowiada także za klubowego Facebooka.

Paweł Sitko – sekretarz zespołu, sporządza dokumenty z zebrań zarządu oraz pisma wychodzące z klubu. Odpowiada za kontakty z MOSIRem oraz organizacje wyjazdów naszego zespołu. Trener drużyny młodzieżowej. Redaktor strony internetowej.

Kolejnych informacji o “Kroplach Rawy 2015” możecie szukać na naszej stronie internetowej oraz facebooku. Przypominamy, że rozstrzygnięcie plebiscytu już w poniedziałek 21 grudnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *