Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Katowice Cup 2018 za nami!

Za nami turniej baseballu, który w końcu mogliśmy zorganizować w Katowicach. Podczas całego turnieju przewinęło się ponad 200 zawodników!
W kategorii Tball zmagania odbywały podopiecznych odbywały się bez presji o wynik. Liczyła się przede wszystkim frajda i przyjemność, jaką niesie baseball. Dwie drużyny i blisko setka przedszkolaków. Liczymy, że maluchom na tyle się spodobała nasza dyscypliną, że zasilą nasz zespół i będą już regularnie trenować w klubie pod okiem trenerów.
W ostatni dzień weekendu do boju stanęła młodzież. Nasi nie zawiedli i wygrali całe zawody. Podziękowania należą się pozostałym drużynom za walkę do końca i postawę fair play. Do zobaczenia wkrótce na boiskach, … a może już zimą na hali.
Turniej zorganizowany został m.in. dzięki środkom pozyskanym z MSiT z programu “Sport Wszystkich Dzieci”.

Zdjęcia z turnieju i obszerna relacja pojawi się za kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *