Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy 2020 rozdane!

Krople Rawy zostały rozdane już po raz 9. Tym razem Krople nie zostały wręczone podczas wigilijnego spotkania. Z powodu pandemii nie miała, więc też miejsca tradycyjna Gala Kropel Rawy. Nagrody zostały wyjątkowo wręczone na treningu I zespołu. Nie było to przypadkowe, bowiem to właśnie zawodnicy seniorskiej drużyny zdominowali tegoroczny plebiscyt Więcej »

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Przekaż 1 procent podatku na Rawę Katowice

Jak zwykle na początku roku powraca szansa, aby wesprzeć Rawę Katowice 1% podatku! Dzięki współpracy Baseballowego Klubu Sportowego Rawa Katowice z Fundacją Partnerstwo powstaje możliwość wsparcia katowickiego Klubu. Środki otrzymane w ubiegłym roku były dla Rawy bardzo pomocne w dopięciu budżetu, a przeznaczone były one na potrzeby sekcji dziecięcych. Więcej »

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Nabory do sekcji młodzieżowych!

Rawa Katowice prowadzi ciągły nabór zawodników do drużyn młodzieżowych w rocznikach 2006-2014. Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, sportową rywalizację i jest zdolne ruchowo? Chcesz by dalej rozwijało sprawność fizyczną przy tym dobrze się bawiąc w gronie rówieśników? Więcej »

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Paczka ze sprzętem od Pitch in for Baseball

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dla naszych młodych zawodników czekała miła niespodzianka. Był nim sprzęt od amerykańskiej fundacji Pitch in for Baseball, która wspiera kluby i ligi baseballowe, nie tylko w USA. Można powiedzieć, że jedna drużyna wzbogaciła się w pełen sprzęt, który pozwala na spokojne rozegranie meczu. Więcej »

 

Dobra gra w Ołomuńcu

W niedzielę, 27 stycznia w Ołomuńcu rozegrane zostały kolejne zawody ligi morawsko-śląskiej w kategorii U7.
Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i w klasyfikacji końcowej turnieju zajęli drugie miejsce.
W pierwszym spotkaniu przeciwko Arrows Ostrava co prawda ulegli 3:9, ale gra wyglądała już o wiele lepiej niż podczas pierwszego turnieju. Co nie udało się w pierwszym spotkaniu, udalo w kolejnych.

W meczu z Hit Opava zremisowaliśmy 8:8. Bardzo dobre bieganie po bazach, dobra gra w obronie (w tym double play), celne rzuty na pierwszą bazą, jak i na pozostałe.
W ostatnim spotkaniu pełna kontrola. 6:1 z Skokani Olomouc. Szczelna obrona i bardzo dobre odbijanie.

Wyniki:
Skokani 10 : 12 Hit
Hit 3 : 9 Arrows
Arrows 9 : 3 Rawa
Hit 8 : 8 Rawa
Skokani 5 : 8 Arrows
Rawa 6 : 1 Skokani

Kolejny turniej w tej kategorii w marcu w Ostrawie i liczymy co najmniej na potwierdzenie formy.

Skład Rawy Katowice:
Tomasz Rogowiec, Igor Kata, Roksana Jakubiec, Jordan Pross, Franciszek Zugaj, Nadia Rygol, Filip Żebracki, David Pross, Patryk Stanoszek 1B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *